איך לגוון במיטה
סקס ישראלי

איך לגוון במיטה

גברים אוהבים לגוון וזה בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים. למשל האם תלכו תמיד לאותה המסעדה ותאכלו את אותה המנה? גם אם זו המנה האהובה עליכם, סביר להניח שבמהרה ימאס לכם מאותה המנה ותרצו לנסות מנה חדשה ומקום חדש. ככה אנו בני האדם, אנו זקוקים לגירויים חדשים אחרת אנו צפויים להשתעמם. 

והציפייה לגיוון חייה ובועטת בכל תחומי החיים. פעם אנו יוצאים לחופשה בתאילנד, ופעם לחופשה באמסטרדם. פעם אנו הולכים לקולנוע לצפות בקומדיה ופעם בסרט מתח. אלו הם החיים הנכונים. אבל מה קורה כאשר זה נוגע לחיי המין שלנו?

כל הגברים צמאים לגיוון גם ביחסי המין שלהם, אך בפועל לא כל הגברים ממשים זאת. יחסי מין עם אותה הבחורה ובאותן התנוחות יהפכו במהרה למשהו משעמם שאין בו ריגוש – האם זה מה שאתם רוצים שיקרה לחיי המין שלכם? כמובן שלא. ודרך אגב, גם הנשים אוהבות גיוון וגם להן מגיע. 

כיצד ניתן לגוון את חיי המין 

להלן טיפים שונים לגיוון בחיי המין שלכם:

  1. חילופי זוגות – כפי שאמרנו, גם הנשים צריכות גיוון בחיי המין וניתן לעשות זאת באמצעות חילופי זוגות. כך גם הגבר וגם האישה יזכו להתנסות עם פרטנרים מיניים נוספים ללא צורך בסודות ושקרים. אם בת הזוג שלכם פתוחה לנושא תוכלו לנסות מידי פעם חילופי זוגות. בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות בקלות תוכלו למצוא זוגות שכמותכם ולקבוע איתם להיפגש. תוכלו לקבוע את המועד ולערוך את המפגש בחדרים לפי שעה במרכז. אתה עם האיש של הגבר הנוסף, ואשתך עם הגבר השני. 
  1. שלישיות – באופן דומה לחילופי זוגות תוכלו להכניס למיטה גם שותפים נוספים. ניתן לעשות שלישיות, רביעיות או כמה שיתחשק לכם. מין בקבוצה מאפשר לכם להעשיר גם את הפרטנרים המיניים וגם את מגוון התנוחות האפשריות. 
  1. תנוחות חדשות – זוגות רבים מעידים כי הם מקיימים יחסי מין באותה התנוחה ללא שום גיוון. ישנן צורות חדירה שונות שאפשר לנסות וכדאי לנסות. כל תנוחה מפעילה גירוי אחר על הגוף ועל הנפש וכדאי מאוד לנסות תנוחות חדשות. אם אין לכם רעיונות תמיד תוכלו להיעזר בסרטי הפורנו
  1. מין אנאלי – הפנטזיה של גברים רבים היא מין אנאלי המספק להם גירוי חזק ואינטנסיבי. לא כל הנשים בעניין, אך תוכלו לנסות זאת עם שירותי נערות ליווי במרכז או בצפון אם האישה לא בעניין. 

אולי גם תאהב...