סקס ישראלי

מקומות מומלצים בשביל קוויקי

בכל הנוגע ליחסי המין אנחנו אוהבים גיוון. לפעמים נרצה ערב רומנטי ארוך ומפנק עם בת הזוג, לפעמים נרצה לבלות בדירות דיסקרטיות בחולון, ולפעמים נרצה גם לעשות קוייקי.

קוויקי, כלומר יחסי מין מהירים וספונטניים מוסיפים לנו הרבה מאוד ריגוש. לא חייבים לצאת מהבית בשביל לעשות קוויקי, באותה המידה אפשר לעשות את זה פתאום במטבח ברגעים שמכינים את ארוחת הבוקר. זה נראה כמו עוד יום שגרתי, ופתאום קוויקי מוסיף לכם את הריגוש. אך מצד שני קוויקי במקומות קצת פחות שגרתיים, מחוץ לבית, מעצים את הריגוש ונותן לאקט גוונים חדשים.

אז הפעם הבאנו לכם כמה רעיונות למקומות בהם תוכלו לעשות קוויקי

חתונות – חתונות הן בעיקרן אירוע משפחתי ולמען האמת גם די בנאלי. אז אולי תחמקו רגע מהשולחן עם הדודות והסבתות ותמצאו לכם מקום לעשות סקס מהיר. באולמות האירועים וגני האירועים תמיד אפשר למצוא מקום בשביל זה. וגם המוזיקה הרועשות והמיקוד של האורחים במנות האוכל יגרמו לכך שאף אחד לא ישים לב אם תיעלמו לכמה רגעים ותעשו קוויקי מהיר.

חוף הים – אולי חופי תל אביב בצהרי שבת הם לא המקום, אבל אולי תוכלו למצוא איזה חוף שקט, לפחות בשעות מסוימות של היום. אפשר למצוא מקומות כאלו, גם בארץ וגם כאשר אתם בחופשה בחו“ל. ולמען האמת, אם אתם עושים זאת בשעות החשכה, גם אם ישנם אנשים בסביבה הם לא ישימו לב.

הופעת רוק – בהופעות רוק, כאשר המוזיקה רועשת והעיניים של כולם הן על הבמה, זהו הזמן הטוב ביותר למצוא איזו פינה. אפילו אם תלכו לאזור השירותים, גם כאשר הוא הומה מאדם, תוכלו למצוא איזו פינה אחורית ולעשות בה סקס מהיר. אפילו כאשר מדובר בבת זוג שאוהבת לגנוח, אנו מבטיחים לכם שאף אחד לא ישמע.

חניונים – חניונים תת קרקעיים הם מקומות חשוכים ובשעות מסוימות עם תנועה דלילה של אנשים. המכוניות יכולות להסתיר אתכם ובהחלט תוכלו לנסות מבחר של תנוחות בחניון. רק כדאי לנסות לעשות זאת בשקט. בסופו של דבר חניון הוא מקום סגור והרעש עשוי להדהד למרחקים.

אולי גם תאהב...