סקס ישראלי

למה גברים נשואים מבקרים אצל נערות ליווי

כל הגברים אוהבים לבלות עם נערות ליווי. בקהל הלקוחות המבקר בדירות דיסקרטיות בחיפה, קריות והצפון ניתן למצוא גברים בכל גיל, רווקים ונשואים. אך למה בעצם גברים נשואים מרגישים צורך לבלות עם נערות ליווי?

  1. אינם נמשכים לנשים שלהן – לצערנו הרב לאחר שנים רבות של קשר זוגי לעתים הגברים מפסיקים להימשך אל הנשים שלהן. וכמובן שכל מה שנגיד יכול להיות הדדי. לעתים הנשים מזניחות את עצמן וגם מפסיקות להעניק ליבה לגבר. וכך לאט לאט הוא מאבד את המשיכה ומוצא נחמה וסיפוק אצל נערות הליווי.
  2. יחסי המין שלהם אינם מספקים – לאחר שנים של נישואין יתכן שיחסי המין אינם מספקים. יכולות להיות סיבות שונות מדוע יחסי המין אינם מספקים. יתכן כי זה חלק מעניין המשיכה המינית שהלכה לאיבוד עם השנים ו/או בעיות אחרות בזוגיות. יתכן שזה מעט מידי יחסי מין, אם בכלל. יתכן שתמיד חוזרים על אותם התנוחות ויחסי המין הפכו להיות משעממים.
  3. להרגיש מחדש את הגבריות – כל גבר נשוי זוכר את ימיו כרווק. הימים בהם יצא למועדונים וזיין בחורות על ימין ועל שמאל. לפעמים גברים פשוט צריכים להרגיש שעדיין יש להם את זה. אחרי שנים שגבר נמצא מחוץ למשחק האוהב עליו, הוא רוצה לחזור ולשחק קצת.
  4. תוספת ריגוש – אל תחשבו שכל גבר המגיע לבלות עם נערות ליווי הוא גבר שיחסי המין שלו אינם מספקים או שאינו נמשך לאשתו. ישנם גברים הנמשכים לאישה שלהם ומנהלים איתה מערכת יחסים מצוינת עם הרבה יחסי מין. אבל תמיד ישנם הגברים שרוצים עוד תוספת ריגוש. גם כאשר אנו נמשכים לאישה, עדיין אנחנו רוצים לבלות עם נשים אחרות. גבר שאוהב המבורגר לא יכול לאכול כל יום, בוקר, צהריים וערב המבורגר. לפעמים הוא צריך לגוון עם איזו מנה מיוחדת. אל דאגה, בסוף הוא יחזור למנה שהוא אוהב.
  5. הגשמת פנטזיות – גם כאשר ישנה מערכת יחסים מינית עם בת הזוג, לעתים האישה אינה שותפה מלאה לכל הפנטזיות של הגבר. יש גברים המצפים מהאישה שלהם לבצע אקטים מיניים והיא אינה מעוניינת. לפעמים האישה שולחת אותם בהסכמה אל נערות הליווי, ולפעמים הם עושים זאת מאחורי הגב של האישה. וישנם גם מקרים בהם האישה מצטרפת, למשל במקרים בהם בני הזוג מחפשים שותפה לשלישייה לוהטת.

אולי גם תאהב...