סקס ישראלי

אני, את והדילדו

יחסי מין בשלישייה הם הפנטזיה של כולם. אך הבעיה שלפעמים גברים נרתעים מצירוף גבר נוסף למיטה. אנו דווקא ממליצים על זה, אך אם בכל זאת אינכם בעניין תוכלו לנסות לצרף שותף שלישי – הדילדו. בעזרת שימוש נכון בדילדו תוכלו להעניק לאישה הרבה מאוד מהחוויות של שלישייה מינית. ובעיקר חדירה כפולה, אנאלית ווגינאלית בו זמנית. 

על הגברים לא לראות את צעצועי המין כתחרות, אלא כשותפים בעזרתם ניתן למקסם את ההנאה והתועלת שביחסי המין. אז בואו נכיר את הסוגים השונים. 

דילדו חדירה כפולה

ישנם מכשירי דילדו אשר נועדו לספק חדירה כפולה, באותו הקצב של המשגל. צעצוע שכזה נתלה על איבר המין והאשכים באמצעות טבעות. בסופו של דבר הוא ממוקם בדיוק בין איבר המין לשק האשכים. כלומר הוא נמצא במיקום המתאים לצורך חדירה כפולה והוא יכול להתאים לתנוחות מין שונות 

דילדו עם ואקום

דילדו הנתפס עם ואקום על משטחים יכול להיות שימוש גם לצורך עינוג עצמי נוח, וגם לצורך קיום יחסי המין. גם בהם ניתן להשתמש בתנוחות שונות, כמו למשל בעת ישיבה על כיסא או בתנוחת דוגי כנגד הקיר. אך כיצד נשלב אותם ביחסי המין. אחת הצורות האפשריות היא שהאישה תעניק לגבר מין אוראלי בעודה יושבת על הדילדו. או לחלופין מעניקה מין אוראלי לדילדו בעודה מקבלת זיון. ניתן לנסות אפשרויות שונות.

השימוש בדילדו יכול להעניק לאישה חוויה של גאנג באנג, היא יכול לחוות חוויה של יחסי מין וגינאליים ואנאליים בו זמנית, ממש כאילו שני גברים מזיינים אותה. ישנם זוגות נועזים המקיימים שלישיות בדירות דיסקרטיות בראשון לציון, אחרים מסתפקים בדילדו. שתי האפשרויות טובות, ולמען האמת כדאי לנסות את שתיהן. 

ולסיכום כמה מילים לגבי בחירת הדילדו. ישנם אינספור סוגים של דילדו, חלקם ידניים או נתמכים על ידי ואקום, וחלקם גם כוללים אפשרויות רטט המגבירות את ההנאה. הם מגיעים בגדלים שונים; הגודל גם עונה על הפנטזיה וגם משפיע על הסיפוק. אך אל תיסחפו, אם אין לכם ניסיון ניתן להתחיל עם אחד בגודל בינוני. כמו כן שימו לב כי מדובר בדילדו העשוי מחומרים איכותיים. 

אולי גם תאהב...