סקס ישראלי

איפה נמצאות נערות הליווי הכי טובות בארץ

בארץ ישנה סצנה די רצינית של נערות ליווי. מסתבר שהגברים הישראלים מתים על הבילוי הזה. והאמת שקל להבין מדוע. נערות הליווי מעניקות לגברים בילויים חלומיים והגברים פשוט נמסים בידיים שלהן. אז הפעם פנינו לכמה גברים שנוהגים לבלות עם נערות ליווי באופן קבוע ושאלנו אותם היכן נמצאות נערות הליווי הטובות ביותר.

רונן שמעיד על עצמו כלקוח סדרתי של נערות ליווי טוען שאת החוויות הטובות ביותר הוא מצא בדירות דיסקרטיות בירושלים. רונן מסביר כי הסיבה לכך היא שבירושלים ניתן למצוא פקטורים רבים הגורמים לריבוי נערות הליווי בעיר. מצד אחד זוהי עיר שיש בה הרבה תיירים המגיעים לכאן מכל העולם. וכידוע תיירים אוהבים לבלות. בכל אזור תיירותי בעולם יש סצנת ליווי סוערת. פקטור שני הוא ריבוי הסטודנטים בירושלים. יש כאן סטודנטים מהארץ ומהעולם, וכידוע סטודנטים גם אוהבים לזיין וגם צריכים לפרוק לחצים. סיבה נוספת היא אחוז האוכלוסייה המסורתית בירושלים. על פי רונן הצרכים של הגברים המסורתיים אינם שונים מהצרכים של כל גבר אחר, אך יש להם פחות אפשרויות להכיר בחורות ולכן הם פוקדים יותר את נערות הליווי. ובשורה התחתונה, היכן שישנו ביקוש גדול, שם גם מגיעות הנערות שרוצות לספק את ההיצע.

רועי שגם בילה עם נערות ליווי בכל רחבי הארץ, טוען שבבאר שבע הוא מצע את הנערות הכי נועזות. הוא מאמין כי בבאר שבע ישנם סטודנטים רבים וגם חיילים רבים, כלומר קהל שהוא ברובע צעיר. ולקהל הצעיר אשר גדל על פורנו ישנן דרישות גבוהות. ולכן הנערות בבאר שבע מנוסות בהגשמת הפנטזיות הפרועות ביותר והן יודעות לתת מענה לצרכים של הדור הצעיר.

יאיר, בעבר בילה במועדוני חשפנות והיום מרבה לבלות עם נערות ליווי , מאמין כי דווקא ברמת גן ניתן לקבל את הטובות ביותר. זהו האזור אליו מגיעים אנשי עסקים רבים, והם מצפים לנערות ליווי המעניקות חוויה אקסקלוסיבית. גם קשה מאוד לאפיין את העדפותיהם מכיוון שאנשי עסקים מגיעים ממדינות שונות. לכן ברמת גן ישנן מגוון גדול של נערות ממדינות שונות, עם דגש על נערות אינטליגנטיות שנעים לבלות איתן.

אולי גם תאהב...